україньска   |   русский
 
   
Опитування
Звідки Ви дізналися про наш сайт?

 Бігборди
 Посилання з іншого сайту
 Пошукові системи
 Друкованне видання

Голосувати

Результати опитування
Про мiстечко 

Переваги життя у власному будинку на окремій ділянці землі з кожним роком стають все більш очевидні для сучасних киян. І це зрозуміло: у густонаселеній столиці ми постійно стикаємося з безліччю людей, що поспішають. Саме тому у себе вдома так потрібна тиша і свіже повітря. Проживши багато років в багатоповерхівці, на власному досвіді усвідомлюєш, що безперервний шум за стіною, споглядання сусідами побуту сім'ї і вихід з під'їзду, що заблокований чужими авто, не розташовують до повноцінного відпочинку і душевної рівноваги.

Будівництво котеджного містечка в екологічно благополучній зоні у межах Києва є швидше вдалим виключенням. Такий проект – КМ «Деснянське» – успішно розвивається в однойменному районі столиці. Розташувався він у північно-західної частині міста, в гирлі річки Десенка. Прилеглі землі наділені відмінним природно-рекреаційним потенціалом.

За часів Київської Русі тут був заміський маєток з мисливськими угіддями князя Юрія Долгорукого, який називався «Раєм». Звідси відкривався чудовий пейзаж правого берега Дніпра. Ще з тих часів в народі за цією місцевістю закріпилася назва «Царські угіддя». У радянський період тут розташовувались база відпочинку «Десенка», відомчі санаторії і піонерські табори.

Котеджне містечко закритого типу, що включає 187 домоволодінь і 14 таун-хаусов, з територією, що охороняється, гостинно запрошує нових мешканців. Його розробники поклопоталися про максимальний комфорт: контроль доступу, повний комплекс сучасних міських комунікацій, власна система очищення води, рекреаційна зона (площею 4 га) з озером, пляжною смугою, тренажерами і місцями для рибалки. Екологічне благополуччя тут обумовлене відсутністю промислових підприємств. Вода в гирлі Десенки настільки чиста, що використовується з метою водозабору для потреб жителів лівого берега столиці.

Максимум за 20 хвилин комфортної їзди по міських магістральних вулицях (пр-т Маяковського, вул. Бальзака), подолавши Московський міст, можна добратися від КМ «Деснянське» до центру. Надалі, після введення в експлуатацію Подільсько-Воскресенського мостового переходу і будівництва Великої кільцевої дороги, сполучення з правим берегом буде більш комфортним.

У 300 м від містечка, за парковою зоною, на затоці Доманя (р. Десенка), зарезервовано 1 га прибережної смуги для організації там яхт-клубу для мешканців КМ «Деснянське». Звідси по воді можна дістатись Дніпра і далі – хоч Середземного моря.

Всі ділянки мають однакову площу – 10 соток, площа будинків варіюється від 173 до 750 кв. м, а кількість запропонованих проектів котеджів – більше 15. При розміщенні будівель на ділянках проектувальники використовували не тільки будівельні норми і індивідуальний підхід, але й популярні принципи фен-шуй – філософії організації простору, що дозволяє створити в житлі сприятливу атмосферу. Покупець може вибрати обробку фасаду за власним смаком – від сучасної штукатурки до облицювання цеглиною або декоративним каменем – і при цьому виразити підрядчикові свої побажання щодо виробника, марки матеріалів і постачальника.

Власниками садиб в КМ «Деснянське» є успішні люди – представники крупного і середнього бізнесу, творча інтелігенція, відомі вчені. Самі жителі намагаються створити у містечку такий психологічний клімат, який забезпечував би їм високий рівень комфорту і якості життя.

У містечку вже функціонує власна експлуатаційна служба компанії-девелопера «Вертикаль Сервіс», яка забезпечує повноцінне обслуговування території КМ «Деснянське», – вивіз сміття, підтримка в належному стані загальних зон і доріг, догляд за зеленими насадженнями, контроль роботи комунікацій і очисної системи. Безперечні переваги селища – повний комплекс міських комунікацій та столична реєстрація. У структурі комплексу передбачені також ресторан, контрольний пункт при в'їзді, охорона по периметру і рекреаційна зона.

Перші мешканці заселились у КМ «Деснянське» у 2011 році і їх кількість постійно збільшується.

Не втратьте свій шанс!

 
© 2009, розробка сайту студія: About:Blank design © 2009, котеджне містечко Десняньське
 
Котеджне містечко Деснянське